Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Krynki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Krynkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Jaguar z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek moduł ten zużywa się, z czym poradzić może sobie regeneracja filtrów DPF w pracowni pod Krynkami. Krynki należy do ośrodków, które mają kłopot w związku, z dużą zawartością procentową produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Jaguar dąży aby, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Osobówki znanej firmy Jaguar chlubią się znakomitymi aparaturami w kwestii zredukowania poziomu produkcji spalin. Niemało pojazdów osobowych w Krynkach to auta z silnikiem Di-D mające zainstalowany FAP, który nie może obejść się bez odnawiania. Ażeby uniknąć trudności przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, należy co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe w pracowni pod Krynek. Standardowo sprawcą zapchanego filtra FAP, ze stajni Jaguar, jest inny problem, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Filtry DPF funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonym środowisku, a dokładnie w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie następuje utrata wyników części. Osiągnięcie maksymalnych limitów poziomu produkcji zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Przywrócenie skuteczności składowych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami w Krynkach dla aut producenta Jaguar jest bezproblemowe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała dotrzeć do Krynek. Dlatego że Jaguar, niczym inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych DPF polecamy, żeby w Krynkach wziąć pod lupę filtr cząstek stałych DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Krynkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Krynkach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Krynkach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Krynkach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Krynkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Krynkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Krynkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Krynkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Krynkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Krynkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer