Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Księżyno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Księżynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.25

W Księżynie wystąpiła szansa oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut Jaguar dzięki bytności warsztatu samochodowego z Księżyna. Księżyno należy do miast, jakie biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem smogu nad głowami mieszkańców Księżyna, czemu słynny producent Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Żeby uniknąć problemów w użytkowaniu diesla Jaguar, należy czasem przeczyścić filtr FAP, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Księżyna. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w bardzo trudnych warunkach, a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku wyników części. Osiągnięcie maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych przez normę EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych FAP. Samochody osobowe i ciężarowe firmy Jaguar szczycą się wzorcowymi patentami w zagadnieniu zmniejszenia poziomu produkcji zanieczyszczeń. Cały szereg aut w Księżynie to samochody z silnikiem TDI wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do płukania. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Księżynie odszukać można warsztaty, zajmujące się regeneracją FAP do samochodów osobowych Jaguar. Odzyskanie wydolności właściwości filtrów DPF/FAP w Księżynie dla pojazdów Jaguar jest dostępne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna trafiła do Księżyna. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również płukanie katalizatorów SCR dla marki Jaguar, odnaleźć można w panelu bocznym, jak również w warsztacie samochodowym w Księżynie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Księżynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Księżynie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Księżynie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Księżynie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Księżynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Księżynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Księżynie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Księżynie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Księżynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Księżynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer