Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Kurowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Kurowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Kurowice słynne jest z powodu warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się myciem katalizatorów do samochodów osobowych korporacji Jaguar. FAP-y zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, a także korpusu z metalu, przez co katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy zatem warsztat z Kurowic. Mnóstwo pojazdów w Kurowicach to auta z silnikiem TDDI mające zamontowany filtr i katalizator, który dopomina się naprawy. Oprócz niespodzianek turystycznych w Kurowicach znaleźć można laboratoria, parające się płukaniem DPF do pojazdów Jaguar. Dobór adekwatnego warsztatu w Kurowicach wyspecjalizowanego w autach osobowych Jaguar może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. Kurowice należy do ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z zawartością tlenków azotu NOx w przestrzeni powietrznej Kurowic, czemu znana firma Jaguar stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Aby unikać przykrości w użytkowaniu samochodu Jaguar, potrzeba co pewien czas wyczyścić katalizator samochodowy, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Kurowic. Osiągnięcie maksymalnych pułapów poziomu emisji spalin, zgodnych z normą EURO 6, koniecznie wymaga działającego katalizatora SCR. Ze względu fakt, że Jaguar, niczym inne auta potrzebuje do nienagannego funkcjonowania niezepsutych filtrów cząstek stałych dlatego też warto nadmienić, by w Kurowicach wziąć pod skrzydła filtr DPF. Dobierz warsztat, którego specjalnością jest Jaguar w Kurowicach, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Kurowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Kurowicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Kurowicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Kurowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Kurowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Kurowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Kurowicach 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Kurowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Kurowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Kurowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Kurowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Kurowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kurowice Pabianicka BRJ950 51.665058/19.687920 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer