Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Łasin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Łasinowi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Łasin wyróżnia się z powodu mechanika posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych ze stajni Jaguar. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar znamionują się doskonałymi możliwościami w temacie ograniczenia ilości emitowanych gazów spalinowych. Odzyskanie osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 4, koniecznie wymaga działającego sprawnie katalizatora samochodowego. Filtry FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, przez co DPF-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zalecamy zatem warsztat w Łasinowi. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Łasinem odnaleźć można laboratoria, trudniące się płukaniem DPF FAP do samochodów Jaguar. Filtry FAP chodzą w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, to jest za kolektorem spalin, co wywołuje, że dochodzi do utraty właściwości urządzenia. Nierzadko powodem zdławionego filtra FAP, z symbolem Jaguar, zdarza się inny defekt, możliwą przyczyną jest: zepsuty wtryskiwacz. Dobranie fachowego zakładu w Łasinowi wyprofilowanego w pojazdach osobowych Jaguar może dostarczyć problemów, i jest żmudne. Gdyż Jaguar, podobnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego działania niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też zalecamy w Łasinowi zwrócić uwagę na filtr DPF. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który zajmuje się Jaguar w Łasinowi, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Łasinowi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Łasinowi 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Łasinowi 320
Mycie katalizatora Jaguar w Łasinowi 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Łasinowi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Łasinowi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Łasinowi 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Łasinowi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Łasinowi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Łasinowi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Łasinowi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Łasinowi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łasin Odrodzenia Polski LSN01N 53.517811/19.087790 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer