Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Łaskarzew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Łaskarzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Łaskarzewie znajduje się szansa regenerowania katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar z przyczyny funkcjonowania laboratorium warsztatu z Łaskarzewa. Wiele samochodów osobowych w Łaskarzewie to samochody z silnikiem HDI posiadające DPF, który musi się oddawać do mycia. Często usterką, z którą męczą się auta firmy Jaguar, w większości wypadków, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Jaguar to diesle, które cieszą się renomą na terenie całego świata, ale walczą z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, przez co katalizatory wypełniają się i potrzebują naprawy, zalecamy zatem warsztat z Łaskarzewa. Słynnej firmie Jaguar nie byłoby możliwe zdobycie spodziewanych maksymalnych limitów produkcji cząstek stałych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Żeby unikać problemów podczas prowadzenia diesla Jaguar, wypada niekiedy przeczyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Łaskarzewa. Łaskarzew jest jednym z ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z dużą ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w powietrzu Łaskarzewa, czemu słynna marka Jaguar próbuje, przeciwdziałać, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Znajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Łaskarzewie, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie. Usługi, między innymi naprawa FAP lub regeneracja DPF FAP dla aut marki Jaguar, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, lub w warsztacie samochodowym w Łaskarzewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Łaskarzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Łaskarzewie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Łaskarzewie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Łaskarzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Łaskarzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Łaskarzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Łaskarzewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Łaskarzewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Łaskarzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Łaskarzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Łaskarzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Łaskarzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łaskarzew Gorczycew Warszawska LSK01A 51.790150/21.595810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer