Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Łaszczów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Łaszczowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Łaszczów wyróżnia się z powodu warsztatowego laboratorium zajmującego się czyszczeniem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych ze stajni Jaguar. Osobówki firmy Jaguar cieszą się nieprzeciętnymi mechanizmami w zakresie redukcji ilości emitowanych cząstek stałych. Cały szereg pojazdów w Łaszczowie to auta z silnikiem HDI mające wbudowany katalizator samochodowy, który wymaga płukania. By uchronić się od kłopotów w pracy diesla Jaguar, potrzeba okresowo przepłukać katalizator samochodowy, usługa jest świadczona u mechanika pod Łaszczowa. Producentowi Jaguar nie powiodło się uzyskanie oczekiwanych górnych limitów ilości emitowanych spalin, bez montowania filtrów FAP. Zachowanie limitów emisji gazów wydechowych, zgodnych z normą EURO 6, koniecznie wymaga działającego sprawnie filtra cząstek stałych FAP. Łaszczów jest jednym z ośrodków, które napotykają kłopot związany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Łaszczowa, czemu znana firma Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF/FAP. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Łaszczowem znaleźć można zakłady, trudniące się naprawą DPF do samochodów osobowych Jaguar. Usługi, między innymi naprawa FAP a także płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów Jaguar, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztatowym laboratorium w Łaszczowie. Gdyż Jaguar, niczym inne pojazdy koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Łaszczowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Łaszczowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Łaszczowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Łaszczowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Łaszczowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Łaszczowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Łaszczowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Łaszczowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Łaszczowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Łaszczowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Łaszczowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer