Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Lesznowola

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Lesznowoli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

DPF staje się standardem w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem samozapłonowym, jednakowoż część tą dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Lesznowolą. Lesznowola jest jednym z miast, jakie dotyka problem związany, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Lesznowoli, czemu firma Jaguar próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. DPF-y chodzą w niewiarygodnie trudnym środowisku, a dokładnie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że następuje utrata możliwości podzespołu. Prócz niespodzianek dla przyjezdnych w Lesznowoli odnaleźć można warsztaty, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Cały szereg aut w Lesznowoli to pojazdy z silnikiem CRDi wyposażone w filtr cząstek stałych, który dopomina się oczyszczania. By uchronić się przed dużą ilością komplikacji z eksploatacją pojazdu Jaguar, wypada niekiedy przedmuchać filtr i katalizator, jest to dostępne u mechanika pod Lesznowoli. Osiągnięcie górnych pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO, wymaga działającego sprawnie filtra DPF/FAP. Firmie Jaguar nie udało się wyprodukowanie żądanych przez normy wyników produkcji gazów wydechowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Ulepszenie niezawodności właściwości filtrów cząstek stałych DPF w Lesznowoli dla pojazdów producenta Jaguar jest łatwe, ponieważ regeneracja metodą wodną zdołała trafić do Lesznowoli. Namierz warsztat, który naprawia samochody marki Jaguar w Lesznowoli, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Lesznowoli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Lesznowoli 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Lesznowoli 320
Mycie katalizatora Jaguar w Lesznowoli 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Lesznowoli 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Lesznowoli 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Lesznowoli 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Lesznowoli 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Lesznowoli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Lesznowoli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Lesznowoli z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Lesznowoli wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lesznowola Okrężna LWN01N 52.085751/20.948610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer