Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Limanowa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Limanowej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP staje się standardowym rozwiązaniem w autach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednak urządzenie to zużywa się, czemu podołać może mycie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Limanową. Znanej marce Jaguar mogłoby nie powieść się utrzymanie niezbędnych do spełnienia górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów FAP. Klasyczną wadą, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar, szczególnie, posiadające silnik wysokoprężny, jest zabrudzony filtr FAP. Dobór wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Limanowej wyprofilowanego w autach osobowych Jaguar może być trudne, jak również jest długotrwałe. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo brudnych warunkach pracy, to jest w układzie wydechowym, co wywołuje, że następuje utrata osiągów urządzenia. Limanowa należy do centrów, jakie mają problem bezpośrednio związany, z dużą ilością zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny koncern Jaguar stara się, przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Najczęściej powodem przytkanego katalizatora, z logo Jaguar, bywa inne uszkodzenie, na przykład: nieszczelny układ wtryskowy. Mnóstwo samochodów w Limanowej to pojazdy z silnikiem Di-D wyposażone w filtr i katalizator, który musi się oddawać do regenerowania. Serwis takich usług jak naprawa DPF oraz płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Jaguar, odszukać można na stronie, oraz w warsztacie mechaniki samochodowej w Limanowej. Dlatego że Jaguar, zupełnie jak inne samochody wymaga do nienagannej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy w Limanowej wziąć pod skrzydła DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Limanowej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Limanowej 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Limanowej 320
Mycie katalizatora Jaguar w Limanowej 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Limanowej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Limanowej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Limanowej 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Limanowej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Limanowej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Limanowej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Limanowej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Limanowej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Limanowa Sowliny Józefa Piłsudskiego LIM02N 49.719238/20.409109 Wyszukaj
Limanowa Osiedle Nad Torem Targowa LIM01N 49.706470/20.427120 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer