Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Lisia Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Lisiej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Lisiej Górze wystąpiła opcja oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych Jaguar dzięki działalności warsztatu samochodowego z Lisiej Góry. Filtry cząstek stałych DPF FAP chodzą w niewiarygodnie brudnych warunkach pracy, to jest w wydechu, co wywołuje, że dochodzi do utraty wyników urządzenia. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Lisią Górą znaleźć można zakłady, trudniące się naprawą DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Niemało aut w Lisiej Górze to pojazdy z silnikiem TDDI posiadające wbudowany katalizator, który musi się oddawać do odnawiania. Pojazdy ze stajni Jaguar znamionują się wybitnymi aparaturami w zakresie ograniczenia ilości emitowanych zanieczyszczeń. Lisia Góra należy do miast, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu koncern Jaguar usiłuje, przeciwstawiać się, z pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Klasyczną bolączką, z jaką męczą się osobówki znanego koncernu Jaguar, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Zachowanie osiągów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP. Wybierz swojego mechanika, którego specjalnością jest Jaguar w Lisiej Górze, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Usługi, między innymi naprawa katalizatorów jak też regeneracja DPF FAP dla aut Jaguar, odnaleźć można na stronie, jak też w pracowni w Lisiej Górze.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Lisiej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Lisiej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Lisiej Górze 320
Mycie katalizatora Jaguar w Lisiej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Lisiej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Lisiej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Lisiej Górze 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Lisiej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Lisiej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Lisiej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Lisiej Górze z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Lisiej Górze wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lisia Góra Henryka Sucharskiego LGA01G 50.087509/21.024740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer