Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Łosice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Łosicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Łosicach istnieje możliwość odnawiania katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Jaguar z racji pracy laboratorium warsztatu samochodowego z Łosic. Osiągnięcie wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie FAP-a. Mnóstwo pojazdów osobowych w Łosicach to pojazdy z silnikiem diesla mające zamontowany katalizator SCR, który musi się oddawać do regeneracji. Łosice jest jednym z centrów, które mają kłopot mający związek, z dużą ilością szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu, czemu znany producent Jaguar próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów DPF. Nagminnie źródłem zaczopowania DPF-a, wytwórcy Jaguar, zdarza się inny problem, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Samochody osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar mogą się poszczycić dobrymi mechanizmami pracy w sferze ograniczania poziomu emisji zanieczyszczeń. Znanej marce Jaguar nie powiodło się wytworzenie potrzebnych do spełnienia maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Prócz niespodzianek dla turystów pod Łosicami odnaleźć można laboratoria, trudniące się czyszczeniem FAP do aut Jaguar. Ponieważ Jaguar, równorzędnie jak inne marki wymaga do sprawnego działania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto nadmienić, by w Łosicach zwrócić uwagę na katalizator samochodowy. Poprawienie skuteczności części wchodzących w skład filtrów FAP w Łosicach dla pojazdów marki Jaguar jest ogólnodostępne, bo regeneracja hydrochemiczna dotarła do Łosic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Łosicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Łosicach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Łosicach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Łosicach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Łosicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Łosicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Łosicach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Łosicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Łosicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Łosicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Łosicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Łosicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Łosice Marszałka Józefa Piłsudskiego LOS01N 52.212952/22.711491 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer