Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Lubasz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Lubaszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Lubasz słynne jest z powodu laboratorium zajmującego się czyszczeniem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Jaguar. Często sprawcą zdławionego katalizatora SCR, znanej firmy Jaguar, trafia się inne uszkodzenie, np. Niewłaściwa praca układu zasilania. Odzyskanie górnych osiągów ilości emitowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Lubasz jest jednym z miast, jakie biją na alarm w związku, z dużą ilością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynna firma Jaguar usiłuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów samochodowych. Producentowi Jaguar mogłoby nie powieść się zachowanie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych wartości emisji gazów wydechowych, bez montażu reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Filtry FAP funkcjonują w nadzwyczaj brudnym środowisku, a konkretnie w wydechu, przez co po czasie następuje spadek wyników podzespołu. Filtry cząstek stałych stworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się i potrzebne jest czyszczenie, polecamy pracownię w Lubaszu. Oprócz niespodzianek dla turystów pod Lubaszem odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Wykonywanie usług takich jak naprawa FAP czy płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów producenta Jaguar, można odszukać na naszej stronie internetowej, czy w warsztatowym laboratorium w Lubaszu. Wykaz cen odnawiania katalizatorów marki Jaguar dla Lubasza znajduje się w części strony poniżej, można przeglądnąć tam, koszt za świadczone usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Lubaszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Lubaszu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Lubaszu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Lubaszu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Lubaszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Lubaszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Lubaszu 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Lubaszu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Lubaszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Lubaszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Lubaszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Lubaszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Lubasz Bolesława Chrobrego LBS01D 52.851551/16.523500 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer