Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Lubomierz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Lubomierzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Lubomierz cieszy się sławą z powodu laboratorium zajmującego się myciem filtrów i katalizatorów do aut osobowych z logo Jaguar. Pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar wyróżniają się bardzo dobrymi narzędziami w zagadnieniu obniżania poziomu emisji gazów wydechowych. Odnalezienie właściwego zakładu mechaniki samochodowej w Lubomierzu przodującego w pojazdach Jaguar może być trudne, i jest pracochłonne. Lubomierz jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot bezpośrednio związany, z ilością cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znany koncern Jaguar dąży aby, zapobiegać, za pomocą filtrów DPF. Znanemu producentowi Jaguar mogłoby nie powieść się wyprodukowanie spodziewanych maksymalnych limitów produkcji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF/FAP. Katalizatory zmontowane są z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, rekomendujemy zatem warsztat z Lubomierza. Aby uniknąć utrudnień w pracy auta Jaguar, należy okresami przedmuchać filtr DPF FAP, jest to dostępne w laboratorium warsztatu pod Lubomierza. Nieraz źródłem usterki filtra FAP, znanej marki Jaguar, zdarza się inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Świadczone usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Jaguar, znaleźć można w panelu bocznym, jak również w pracowni w Lubomierzu. Dlatego że Jaguar, tak jak inne pojazdy domaga się do właściwego funkcjonowania nienaruszonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też polecamy w Lubomierzu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Lubomierzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Lubomierzu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Lubomierzu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Lubomierzu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Lubomierzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Lubomierzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Lubomierzu 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Lubomierzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Lubomierzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Lubomierzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer