Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Miasteczko Krajeńskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Miasteczku Krajeńskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Miasteczko Krajeńskie chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej trudniącego się płukaniem filtrów i katalizatorów do pojazdów osobowych z symbolem Jaguar. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się sławą na terenie całego kraju, jednak walczą z trudnościami z filtrami FAP. Generowanie górnych limitów ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy EURO 4, domaga się jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF/FAP. Zwykłą wadą, jaka dotyka osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Jaguar, głównie, gdy w konstrukcji jest silnik samozapłonowy, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. Filtry cząstek stałych zmontowane są z ceramicznego wkładu, oraz metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się i potrzebują regeneracji, polecamy zatem współpracę z Miasteczkiem Krajeńskim. Samochody ze stajni Jaguar wyróżniają się nieprzeciętnymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie zmniejszenia produkcji cząstek stałych. Korporacji Jaguar niemożliwe byłoby wyprodukowanie spodziewanych górnych pułapów zawartości emitowanych spalin, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Miasteczko Krajeńskie jest jednym z centrów, które mają problem związany, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu Miasteczka Krajeńskiego, czemu słynny producent Jaguar próbuje, zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Ze względu fakt, że Jaguar, równorzędnie jak inni producenci domaga się do nienagannego działania działających filtrów DPF dlatego też zalecamy w Miasteczku Krajeńskim zadbać o katalizator SCR. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów czy płukanie katalizatorów samochodowych dla pojazdów producenta Jaguar, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy w warsztacie samochodowym w Miasteczku Krajeńskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Miasteczku Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 320
Mycie katalizatora Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Miasteczku Krajeńskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Miasteczku Krajeńskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Miasteczku Krajeńskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Miasteczku Krajeńskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miasteczko Krajeńskie Piotra Skargi MSK01E 53.097210/17.007090 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer