Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Michałowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Michałowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Michałowie jest opcja regenerowania filtrów DPF/FAP do aut Jaguar z przyczyny obecności laboratorium warsztatu samochodowego z Michałowa. Zachowanie górnych osiągów emisji zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 6, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Dobranie profesjonalnego mechanika samochodowego w Michałowie przodującego w pojazdach osobowych Jaguar może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Michałowo jest jednym z ośrodków, które biją na alarm bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową smogu nad głowami mieszkańców Michałowa, czemu marka Jaguar próbuje, zapobiegać, z pomocą filtrów DPF/FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP działają w nadzwyczaj skomplikowanych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty właściwości podzespołu. Częstą słabością, z którą zmagają się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar, szczególnie, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Osobowe i ciężarowe diesle z symbolem Jaguar cieszą się dobrymi możliwościami w zagadnieniu redukowania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Aby unikać przykrości z użytkowaniem diesla Jaguar, należy co pewien czas przepalać filtr i katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie pod Michałowa. Ponieważ Jaguar, niczym inne marki potrzebuje do właściwej pracy niezepsutych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami polecamy, żeby w Michałowie zwrócić uwagę na filtr DPF. Odtworzenie kondycji części wchodzących w skład filtrów DPF w Michałowie dla samochodów producenta Jaguar jest możliwe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Michałowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Michałowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Michałowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Michałowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Michałowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Michałowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Michałowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Michałowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Michałowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Michałowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Michałowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Michałowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Michałowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Michałowo Plac 11 Listopada MIP01N 53.035938/23.603580 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer