Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Miedziana Góra

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Miedzianej Górze

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Miedziana Góra chlubi się obecnością warsztatowego laboratorium zajmującego się myciem katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych wytwórcy Jaguar. Samochody osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar szczycą się kapitalnymi mechanizmami w sferze obniżenia zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Słynnej firmie Jaguar nie byłoby możliwe wytworzenie niezbędnych do zrealizowania maksymalnych pułapów emisji gazów spalinowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych DPF FAP złożone są z ceramiki, oraz metalowego korpusu, co wywołuje, że filtry FAP zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat w Miedzianej Górze. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Miedzianej Górze wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Jaguar może być nieproste, i jest czasochłonne. Oprócz atrakcji dla turystów pod Miedzianą Górą znaleźć można pracownie, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych Jaguar. Zachowanie górnych pułapów poziomu produkcji zanieczyszczeń, poprawnych według normy EURO 4, wymaga działającego filtra cząstek stałych DPF. Nierzadko wadą, na jaką narażone są samochody spod skrzydeł Jaguar, w większości wypadków, gdy zamontowany jest silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Dlatego że Jaguar, podobnie jak inne samochody potrzebuje do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Miedzianej Górze przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr FAP. Taryfikator usług naprawy reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami pochodzących z Jaguar dla Miedzianej Góry zamieszczono poniżej, należy wyszukać w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Miedzianej Górze

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Miedzianej Górze 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Miedzianej Górze 320
Mycie katalizatora Jaguar w Miedzianej Górze 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Miedzianej Górze 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Miedzianej Górze 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Miedzianej Górze 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Miedzianej Górze 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Miedzianej Górze 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Miedzianej Górze

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer