Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Miejska Górka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Miejskiej Górce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Miejska Górka słynie z mechanika trudniącego się naprawianiem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych znanej firmy Jaguar. Miejska Górka jest jednym z ośrodków, które mają problem w związku, z dużą zawartością procentową wyemitowanych cząstek stałych w miejskim powietrzu Miejskiej Górki, czemu słynny koncern Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, dzięki obecności filtrów FAP. Znalezienie adekwatnego warsztatu w Miejskiej Górce specjalizującego się w samochodach Jaguar może przysporzyć problemów, oraz jest długotrwałe. Osobowe i ciężarowe diesle znanej firmy Jaguar cieszą się bezkonkurencyjnymi mechanizmami w dziedzinie obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, które są uznane na terenie całego kraju, mimo to walczą z bolączkami z filtrami DPF. Odzyskanie górnych pułapów emisji gazów spalinowych, poprawnych według normy EURO 5, wymaga sprawnie pracującego filtra DPF/FAP. Duża część samochodów osobowych w Miejskiej Górce to auta z silnikiem TDDI posiadające zamontowany filtr FAP, który dopomina się regenerowania. Filtry DPF działają w niewiarygodnie obciążonych warunkach , a mianowicie w układzie wydechowym, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek osiągów części. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF i płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Jaguar, odszukać można na stronie, i u mechanika w Miejskiej Górce. Z racji tego, że Jaguar, podobnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do właściwego funkcjonowania sprawnych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Miejskiej Górce zwrócić uwagę na filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Miejskiej Górce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Miejskiej Górce 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Miejskiej Górce 320
Mycie katalizatora Jaguar w Miejskiej Górce 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Miejskiej Górce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Miejskiej Górce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Miejskiej Górce 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Miejskiej Górce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Miejskiej Górce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Miejskiej Górce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Miejskiej Górce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Miejskiej Górce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Miejska Górka Tęczowa MID353 51.654369/16.954161 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer