Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Mikołajki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Mikołajkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Mikołajki słynie z laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Jaguar. Zazwyczaj bolączką, dotykającą osobówki spod skrzydeł Jaguar, przede wszystkim, wykorzystujące silnik diesla, jest zapchany sadzą DPF. Nagminnie źródłem zaczopowania FAP-a, znanej firmy Jaguar, jest inne niedociągnięcie, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. Uzyskanie osiągów produkcji spalin, dopuszczonych normą EURO 4, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Samochody osobowe i ciężarowe korporacji Jaguar odznaczają się kapitalnymi patentami w temacie zmniejszania ilości emitowanych gazów spalinowych. Aby uchronić się od kłopotów podczas prowadzenia auta Jaguar, potrzeba czasem przeczyścić filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Mikołajek. FAP-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się i potrzebna jest naprawa, zalecamy firmę pod Mikołajkami. Katalizatory działają w nieprzeciętnie trudnych warunkach pracy, a konkretnie w wydechu, w wyniku czego następuje utrata wyników urządzenia. Z racji tego, że Jaguar, niczym inne samochody koniecznie potrzebuje do właściwego działania nienaruszonych katalizatorów dlatego też warto wspomnieć, by w Mikołajkach zwrócić uwagę na filtr DPF FAP. Tabela cennika regenerowania filtrów FAP dla Jaguar dla Mikołajek ulokowaliśmy na dole, powinno być można sprawdzić na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za wykonanie płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Mikołajkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Mikołajkach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Mikołajkach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Mikołajkach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Mikołajkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Mikołajkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Mikołajkach 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Mikołajkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Mikołajkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Mikołajkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Mikołajkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Mikołajkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikołajki Pl. Wolności POP-MKO2 53.800442/21.572550 Wyszukaj
Mikołajki Osiedle Łabędzia Szkolna MKJ158 53.855171/19.161699 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer