Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Mikstat

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Mikstacie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mikstacie wystąpiła opcja odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów Jaguar z powodu obecności pracowni warsztatu z Mikstatu. Katalizatory pracują w wyjątkowo trudnych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, przez co następuje spadek możliwości części. By uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu diesla Jaguar, przydaje się okresowo przepalać filtr DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie pod Mikstatu. Duża część pojazdów osobowych w Mikstacie to pojazdy z silnikiem D-4D mające zamontowany FAP, który potrzebuje czyszczenia. Oprócz rozrywek turystycznych w Mikstacie zlokalizować można warsztaty samochodowe, trudniące się płukaniem katalizatorów do aut Jaguar. Auta osobowe i ciężarowe marki Jaguar znamionują się kapitalnymi mechanizmami w kwestii ograniczenia zawartości emitowanych gazów wydechowych. Znanej firmie Jaguar mogłoby nie powieść się wytwarzanie żądanych przez normy maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów DPF. Odszukanie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Mikstacie specjalizującego się w pojazdach Jaguar może być niełatwe, oraz jest pracochłonne. Odzyskiwanie skuteczności części filtrów cząstek stałych FAP w Mikstacie dla aut producenta Jaguar jest osiągalne, ponieważ nowa metoda regeneracji zdołała przybyć do Mikstatu. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR i regeneracja DPF FAP dla pojazdów producenta Jaguar, odszukać można w panelu po prawej, i w warsztacie samochodowym w Mikstacie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Mikstacie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Mikstacie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Mikstacie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Mikstacie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Mikstacie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Mikstacie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Mikstacie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Mikstacie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Mikstacie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Mikstacie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Mikstacie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Mikstacie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mikstat Bielany Skryta MKS01N 51.532188/17.970329 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer