Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Narol

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Narolu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardem w autach osobowych Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, choć urządzenie to psuje się, czemu podołać może regeneracja filtrów DPF w warsztacie pod Narolem. Znanemu producentowi Jaguar nie powiodłoby się generowanie koniecznych do spełnienia górnych osiągów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez montażu filtrów DPF/FAP. Typową bolączką, z którą męczą się osobowe i ciężarowe diesle spod skrzydeł Jaguar, głównie, posiadające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy FAP. FAP-y stworzone są z ceramiki, a także metalowej osłony, z tego też powodu filtry DPF wypełniają się sadzą i wymagają czyszczenia, rekomendujemy zatem współpracę z Narolem. Katalizatory pracują w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a mianowicie w wydechu, co sprawia, że dochodzi do spadku właściwości podzespołu. Dobranie specjalistycznego mechanika w Narolu wyspecjalizowanego w pojazdach Jaguar może dostarczyć kłopotów, a także jest pracochłonne. Narol należy do miast, jakie napotykają problem związany, z dużym procentem smogu w atmosferze, czemu słynny koncern Jaguar usiłuje, zapobiegać, za sprawą obecności filtrów FAP. Osobówki znanej firmy Jaguar mogą się poszczycić nadzwyczajnymi możliwościami w zagadnieniu obniżania poziomu produkcji gazów spalinowych. Poprawienie skuteczności części filtrów FAP w Narolu dla pojazdów producenta Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja hydrochemiczna zawędrowała do Narola. Tabela z cennikiem czyszczenia filtrów DPF dla Jaguar dla Narola umieszczono na dole, istnieje możliwość by sprawdzić na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie usługi czyszczenia DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Narolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Narolu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Narolu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Narolu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Narolu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Narolu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Narolu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Narolu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Narolu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Narolu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer