Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Niedźwiedź

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Niedźwiedziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF FAP staje się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, jednakże element ten psuje się, z czym poradzić może sobie naprawa filtrów FAP w pracowni pod Niedźwiedziem. Znanej marce Jaguar nie powiodło się wytworzenie wymaganych do zrealizowania maksymalnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez zastosowania filtrów FAP. Dobranie specjalistycznego zakładu w Niedźwiedziu specjalizującego się w samochodach osobowych Jaguar może być trudne, i jest długotrwałe. Niedźwiedź jest jednym z miast, jakie napotykają problem związany, z ilością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny koncern Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Osobówki z logo Jaguar odznaczają się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w sferze obniżania poziomu emisji gazów spalinowych. Mnóstwo pojazdów osobowych w Niedźwiedziu to samochody z silnikiem CRDi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez mycia. Najczęściej w przypadku sprawcą przytkanego katalizatora, wytwórcy Jaguar, trafia się inna usterka, czego dobrym przykładem jest: uszkodzony układ zasilania silnika. Zdobycie limitów ilości produkowanych spalin, dozwolonych normą emisji spalin EURO 5, domaga się pracującego poprawnie filtra cząstek stałych. Dobierz warsztat, którego specjalnością jest Jaguar w Niedźwiedziu, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Usługi, między innymi naprawa DPF jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla aut marki Jaguar, odszukać można po prawej stronie, jak też w pracowni w Niedźwiedziu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Niedźwiedziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Niedźwiedziu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Niedźwiedziu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Niedźwiedziu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Niedźwiedziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Niedźwiedziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Niedźwiedziu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Niedźwiedziu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Niedźwiedziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Niedźwiedziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Niedźwiedziu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Niedźwiedziu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niedźwiedź Niedźwiedź 358 NED01A 49.624809/20.083990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer