Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Oborniki Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Obornikach Śląskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w pojazdach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, pomimo że moduł ten dotykają usterki, w czym poradzić może czyszczenie DPF u mechanika pod Obornikami Śląskimi. Oborniki Śląskie należy do miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynny koncern Jaguar próbuje, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Duża część pojazdów w Obornikach Śląskich to samochody z silnikiem JTDM posiadające filtr i katalizator, który musi się oddawać do odnawiania elementów. Filtry FAP trudnią się pracą w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w samochodowym wydechu, przez co po czasie następuje spadek parametrów podzespołu. Osiągnięcie limitów poziomu produkcji gazów wydechowych, dozwolonych przez normę emisji spalin EURO 5, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Ażeby ustrzec się od problemów w pracy pojazdu Jaguar, należy co pewien czas przeczyścić FAP, udostępniono taką usługę w laboratorium pod Obornik Śląskich. Jaguar to diesle, które są słynne w całej Europie i nie tylko, mimo to biedzą się z utrudnieniami z katalizatorami SCR. Najczęściej powodem usterki reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem, korporacji Jaguar, jest inna wada, np. Niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Ze względu fakt, że Jaguar, zupełnie jak inne samochody domaga się do poprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Obornikach Śląskich wziąć pod lupę filtr cząstek stałych. Odtworzenie efektywności części filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Obornikach Śląskich dla samochodów marki Jaguar jest możliwe do osiągnięcia, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Obornik Śląskich.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Obornikach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Obornikach Śląskich 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Obornikach Śląskich 320
Mycie katalizatora Jaguar w Obornikach Śląskich 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Obornikach Śląskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Obornikach Śląskich 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Obornikach Śląskich 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Obornikach Śląskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Obornikach Śląskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Obornikach Śląskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer