Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Opoczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Opocznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek część tę dotykają usterki, ale może w tym pomóc czyszczenie filtrów DPF w warsztacie pod Opocznem. Filtry DPF FAP stworzone są z ceramiki, oraz osłony z metalu, co wywołuje, że FAP-y zaczopowują się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym warsztat w Opocznie. Typową wadą, dotykającą samochody osobowe i ciężarowe z logo Jaguar, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest zapchany katalizator. FAP-y pracują w wyjątkowo trudnym środowisku pracy, a mianowicie w układzie wydechowym, co wywołuje, że po czasie następuje spadek osiągów podzespołu. Cały szereg aut w Opocznie to samochody z silnikiem TDDI wyposażone w DPF, który musi się oddawać do mycia. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu samochodowego w Opocznie wyspecjalizowanego w autach Jaguar może przysporzyć problemów, jak również jest długotrwałe. Standardowo sprawcą zatkanego filtra FAP, firmy Jaguar, jest inna usterka, jeden z nich to: uszkodzony zawór EGR. Zdobycie górnych osiągów emisji cząstek stałych, dopuszczalnych przez normę EURO 4, potrzebuje działającego filtra DPF/FAP. Serwis takich usług jak czyszczenie filtrów cząstek stałych jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla pojazdów Jaguar, odnaleźć można w panelu po prawej, jak też w warsztatowym laboratorium w Opocznie. Taryfikator usług naprawy katalizatorów samochodowych wymontowanych z Jaguar dla Opoczna widnieje niżej, istnieje możliwość by wyszukać w tej tabeli, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Opocznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Opocznie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Opocznie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Opocznie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Opocznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Opocznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Opocznie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Opocznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Opocznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Opocznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Opocznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Opocznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opoczno Stare Miasto Bolesława Limanowskiego POP-OPC3 51.373489/20.283970 Wyszukaj
Opoczno Śmiglówka Piotrkowska OPC01A 51.375900/20.272881 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer