Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Osie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Osiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Osiu pojawiła się opcja czyszczenia filtrów DPF/FAP do pojazdów osobowych Jaguar z przyczyny bytności warsztatu z Osia. Nierzadko źródłem przytkanego filtra DPF/FAP, firmy Jaguar, zdarza się inna wada, czego dobrym przykładem jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Diesle znanej marki Jaguar znamionują się świetnymi rozwiązaniami w zakresie ograniczania ilości produkowanych cząstek stałych. Odszukanie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Osiu wyspecjalizowanego w autach Jaguar może przysporzyć trudności, a także jest czasochłonne. Żeby uchronić się od kłopotów w pracy diesla Jaguar, należy czasami przeczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to możliwe w warsztacie mechaniki samochodowej pod Osia. Zwykłą bolączką, na jaką narażone są auta spod znaku Jaguar, szczególnie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik diesla, jest brudny od sadzy FAP. Osie jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot związany, z dużą zawartością procentową produkowanych przez samochody zanieczyszczeń nad głowami mieszkańców Osia, czemu słynna firma Jaguar usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP. Filtry cząstek stałych złożone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz korpusu z metalu, z tego też powodu katalizatory samochodowe wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, zalecamy zatem firmę pod Osiem. Odnowienie kondycji elementów filtrów cząstek stałych w Osiu dla aut marki Jaguar jest łatwe, gdyż technologia regeneracji wodnej zawędrowała do Osia. Usługi, między innymi naprawa FAP oraz płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Jaguar, można znaleźć na naszej stronie internetowej, oraz w warsztatowym laboratorium w Osiu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Osiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Osiu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Osiu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Osiu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Osiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Osiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Osiu 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Osiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Osiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Osiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Osiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Osiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osie Dworcowa OSI01N 53.594688/18.347570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer