Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Otmuchów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Otmuchowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Otmuchowie wystąpiła sposobność odnawiania filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar z racji bytności warsztatu mechaniki samochodowej z Otmuchowa. Wyszukanie wykwalifikowanego mechanika w Otmuchowie specjalizującego się w pojazdach Jaguar może przysporzyć problemów, i jest mozolne. Filtry DPF chodzą w nadzwyczaj obciążonym środowisku, a konkretnie w wydechu, przez co dochodzi do utraty osiągów podzespołu. By ustrzec się od trudności przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, trzeba co jakiś czas wyczyścić DPF, usługa jest dostępna u mechanika pod Otmuchowa. Producentowi Jaguar nie byłoby możliwe osiągnięcie wymaganych maksymalnych pułapów produkcji zanieczyszczonych spalin, bez instalacji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Katalizatory samochodowe zbudowane są z ceramicznego wkładu, oraz osłony z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy firmę pod Otmuchowem. Generowanie limitów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 5, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Pojazdy korporacji Jaguar szczycą się nadzwyczajnymi rozwiązaniami w zagadnieniu redukowania poziomu emisji spalin. Serwis takich usług jak czyszczenie katalizatorów a także płukanie DPF FAP dla samochodów Jaguar, można znaleźć po prawej stronie, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Otmuchowie. Ze względu fakt, że Jaguar, tak jak inni producenci wymaga do nienagannej pracy nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też polecamy, żeby w Otmuchowie zadbać o filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Otmuchowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Otmuchowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Otmuchowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Otmuchowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Otmuchowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Otmuchowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Otmuchowie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Otmuchowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Otmuchowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Otmuchowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Otmuchowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Otmuchowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Otmuchów Krakowska OTM01G 50.467079/17.169941 Wyszukaj
Otmuchów Henryka Sienkiewicza OTM01N 50.467972/17.175261 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer