Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pajęczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pajęcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Pajęcznie wystąpiła opcja regeneracji katalizatorów samochodowych do pojazdów Jaguar z powodu funkcjonowania laboratorium warsztatu samochodowego z Pajęczna. Pajęczno jest jednym z miast, jakie napotykają problem mający związek, z dużym procentem zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pajęczna, czemu znana firma Jaguar próbuje, prewencyjnie zapobiegać, dzięki obecności filtrów DPF. Oprócz niespodzianek dla będących przejazdem w Pajęcznie odszukać można laboratoria, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Zachowanie maksymalnych pułapów emisji gazów spalinowych, dopuszczonych normą EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Zwykłą słabością, dotykającą osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Jaguar, w szczególności, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych. Wiele pojazdów osobowych w Pajęcznie to auta z turbodoładowaniem mające wbudowany DPF, który nie może obejść się bez czyszczenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, polecamy zatem usługi z Pajęczna. By zabezpieczyć się od kłopotów w eksploatacji auta Jaguar, trzeba od czasu do czasu przepłukać filtr DPF, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Pajęczna. Odnajdź mechanika, który naprawi Twój samochód marki Jaguar w Pajęcznie, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Odzyskiwanie sprawności elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pajęcznie dla aut producenta Jaguar jest ogólnodostępne, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Pajęczna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pajęcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pajęcznie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pajęcznie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pajęcznie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pajęcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pajęcznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pajęcznie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Pajęcznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Pajęcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pajęcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pajęcznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pajęcznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pajęczno 22 Lipca 700-lecia PAJ01N 51.152710/19.004530 Wyszukaj
Pajęczno Olszówka Tadeusza Kościuszki PAJ02N 51.147869/18.992201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer