Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pawonków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pawonkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Filtr DPF zmienia się w standard w autach osobowych Jaguar z silnikiem na olej napędowy, aczkolwiek część ta zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pawonkowem. Pawonków należy do ośrodków, które biją na alarm w związku, z zawartością produkowanych zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Jaguar stara się, przeciwstawiać się, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Pawonkowie znaleźć można laboratoria, zajmujące się regeneracją DPF do samochodów Jaguar. Zwykłą słabością, z którą borykają się osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Jaguar, zwykle, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zapchany sadzą filtr i katalizator. Zazwyczaj podłożem zdławionego FAP-a, z symbolem Jaguar, zdarza się inne niedociągnięcie, za przykład może posłużyć: zepsuty wtryskiwacz. Ażeby ustrzec się od utrudnień w pracy pojazdu Jaguar, wypada co pewien czas wyczyścić DPF, jest to udostępnione w warsztacie pod Pawonkowa. Osiągnięcie pułapów poziomu emisji spalin, dozwolonych przez normę EURO 5, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych. Niemało pojazdów w Pawonkowie to pojazdy z silnikiem wysokoprężnym posiadające zamontowany FAP, który nie może obejść się bez mycia. Ulepszenie sprawności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pawonkowie dla aut producenta Jaguar jest możliwe, bowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Pawonkowa. Cennik usług regenerowania katalizatorów samochodowych z samochodów Jaguar dla Pawonkowa wstawiliśmy poniżej, powinno być można zweryfikować w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pawonkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pawonkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pawonkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pawonkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pawonkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pawonkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pawonkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Pawonkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Pawonkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pawonkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pawonkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pawonkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pawonków Zawadzkiego PAW01G 50.692558/18.580400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer