Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Podegrodzie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Podegrodziu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standard w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, ale element ten zużywa się, z czym poradzić może sobie mycie katalizatorów u mechanika pod Podegrodziem. Klasyczną bolączką, jaka dotyka samochody firmy Jaguar, zwykle, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr cząstek stałych. Najczęściej sprawcą usterki filtra FAP, znanej marki Jaguar, staje się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Słynnemu producentowi Jaguar nie byłoby możliwe zdobycie niezbędnych do zrealizowania wartości emisji gazów spalinowych, bez montażu filtrów DPF/FAP. Zachowanie pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, identycznych z normą emisji spalin, koniecznie wymaga przygotowanego FAP-a. Jaguar to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne w całym kraju, lecz biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Ażeby zabezpieczyć się od problemów przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, przydaje się niekiedy czyścić katalizator SCR, usługa jest świadczona w laboratorium pod Podegrodzia. Dobranie specjalistycznego warsztatu mechaniki w Podegrodziu wyprofilowanego w autach osobowych Jaguar może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych marki Jaguar dla Podegrodzia wstawiliśmy poniżej, powinno być można odszukać w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za usługi regeneracji FAP. Ze względu fakt, że Jaguar, tak jak inne pojazdy koniecznie potrzebuje do właściwego działania sprawnych filtrów FAP dlatego też zalecamy, żeby w Podegrodziu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Podegrodziu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Podegrodziu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Podegrodziu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Podegrodziu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Podegrodziu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Podegrodziu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Podegrodziu 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Podegrodziu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Podegrodziu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Podegrodziu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Podegrodziu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Podegrodziu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podegrodzie 1544K PDG01A 49.577740/20.598890 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer