Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Podkowa Leśna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Podkowie Leśnej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Podkowa Leśna znane jest z laboratorium trudniącego się czyszczeniem filtrów do pojazdów marki Jaguar. Podkowa Leśna należy do centrów, które mają problem mający związek, z ilością smogu w powietrzu Podkowy Leśnej, czemu słynny producent Jaguar dąży aby, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Auta osobowe i ciężarowe spod znaku Jaguar znamionują się nieprzeciętnymi metodami w zakresie redukowania emisji spalin. Duża część pojazdów w Podkowie Leśnej to pojazdy z silnikiem i-CTDi wyposażone w filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się mycia. Oprócz atrakcji turystycznych w Podkowie Leśnej odnaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar. Aby unikać trudności w pracy auta Jaguar, trzeba od czasu do czasu przepalać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie samochodowym pod Podkowy Leśnej. Filtry DPF składają się z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowego korpusu, przez co katalizatory SCR zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem firmę pod Podkową Leśną. Osiągnięcie górnych limitów produkcji gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 6, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa filtrów cząstek stałych jak też regeneracja DPF FAP dla aut producenta Jaguar, można znaleźć po prawej stronie, jak też u mechanika w Podkowie Leśnej. Taryfikator usług czyszczenia filtrów DPF wymontowanych z Jaguar dla Podkowy Leśnej ulokowaliśmy w części strony poniżej, nie ma przeszkód, by sprawdzić na tamtej liście, ile zapłacić będzie trzeba za usługi regeneracji DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Podkowie Leśnej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Podkowie Leśnej 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Podkowie Leśnej 320
Mycie katalizatora Jaguar w Podkowie Leśnej 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Podkowie Leśnej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Podkowie Leśnej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Podkowie Leśnej 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Podkowie Leśnej 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Podkowie Leśnej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Podkowie Leśnej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Podkowie Leśnej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Podkowie Leśnej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podkowa Leśna Akacjowa PDL01A 52.122002/20.725300 Wyszukaj
Podkowa Leśna Gołębia PDL01N 52.129349/20.708731 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer