Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Powidz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Powidzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP zmienia się w standard w pojazdach osobowych Jaguar z silnikiem samozapłonowym, jednakże część ta zużywa się, w czym poradzić może mycie filtrów FAP w laboratorium warsztatu pod Powidzem. Zdobycie górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych przez normę emisji spalin EURO 4, koniecznie wymaga sprawnie pracującego katalizatora samochodowego. Powidz jest jednym z centrów, jakie mają problem w związku, z zawartością smogu nad głowami mieszkańców Powidza, czemu znana marka Jaguar próbuje, zapobiegać, za pomocą obecności filtrów DPF/FAP. Typową słabością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar, zwłaszcza, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą katalizator. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są słynne na terenie całej Polski, lecz biedzą się z trudnościami z filtrami cząstek stałych. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, z tego też powodu katalizatory SCR wypełniają się i potrzebują naprawy, rekomendujemy współpracę z Powidzem. Odnalezienie właściwego zakładu mechaniki w Powidzu wyspecjalizowanego w samochodach osobowych Jaguar może przysporzyć problemów, jak również jest czasochłonne. Żeby uniknąć trudności z użytkowaniem samochodu Jaguar, przydaje się niekiedy czyścić katalizator SCR, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Powidza. Lista cennika odnawiania elementów filtrów DPF/FAP marki Jaguar dla Powidza ulokowano w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tej tabeli, jaka jest cena za wykonanie czyszczenia katalizatorów. Poprawienie skuteczności właściwości filtrów DPF w Powidzu dla pojazdów Jaguar jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zdołała trafić do Powidza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Powidzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Powidzu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Powidzu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Powidzu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Powidzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Powidzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Powidzu 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Powidzu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Powidzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Powidzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Powidzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Powidzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Powidz 29 Listopada POP-POW1 52.417511/17.917950 Wyszukaj
Powidz 29 Listopada PWD01A 52.417500/17.918230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer