Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Pruszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Pruszczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pruszcz odznacza się obecnością warsztatu samochodowego zajmującego się oczyszczaniem filtrów do pojazdów osobowych znanej firmy Jaguar. Wiele aut w Pruszczu to pojazdy z silnikiem na ropę posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który wymaga odnawiania. Osiągnięcie maksymalnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. Pruszcz jest jednym z ośrodków, które biją na alarm powiązany, z dużym procentem zanieczyszczeń w powietrzu Pruszcza, czemu znana firma Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności katalizatorów. Zazwyczaj słabością, która dotyka osobówki wytwórcy Jaguar, zazwyczaj, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy FAP. Prócz niespodzianek dla turystów pod Pruszczem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów SCR do samochodów Jaguar. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar szczycą się świetnymi patentami w temacie redukcji ilości produkowanych gazów wydechowych. Filtry FAP operują w wyjątkowo brudnym środowisku pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek wyników urządzenia. Ulepszenie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych DPF w Pruszczu dla pojazdów Jaguar jest dostępne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zawędrowała do Pruszcza. Namierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Jaguar w Pruszczu, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Pruszczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Pruszczu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Pruszczu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Pruszczu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Pruszczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Pruszczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Pruszczu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Pruszczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Pruszczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Pruszczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Pruszczu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Pruszczu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pruszcz Łowińska PRC01N 54.245029/18.622740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer