Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Przedecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Przedczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przedecz odznacza się obecnością pracowni warsztatu zajmującego się naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych znanej firmy Jaguar. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar cechują się wzorcowymi rozwiązaniami w temacie obniżenia ilości emitowanych spalin. Przedecz jest jednym z ośrodków, które mają kłopot powiązany, z dużą zawartością produkowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Przedcza, czemu producent Jaguar dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą filtrów DPF/FAP. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, które są popularne w całym kraju, niemniej jednak borykają się z trudnościami z filtrami DPF. Zdobycie maksymalnych limitów poziomu emisji gazów wydechowych, zgodnych z EURO, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra DPF. DPF-y operują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach pracy , czyli w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że następuje spadek osiągów podzespołu. Prócz atrakcji dla turystów w Przedczu znaleźć można zakłady, parające się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych Jaguar. Znalezienie odpowiedniego warsztatu mechaniki w Przedczu wyprofilowanego w autach osobowych Jaguar może być niełatwe, jak również jest czasochłonne. Zlokalizuj swój warsztat, który pomoże z Jaguar w Przedczu, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej części strony. Taryfikator usług naprawy filtrów cząstek stałych FAP/DPF z samochodów Jaguar dla Przedcza zamieściliśmy w części strony poniżej, można znaleźć w tamtym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Przedczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Przedczu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Przedczu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Przedczu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Przedczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Przedczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Przedczu 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Przedczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Przedczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Przedczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer