Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Przeźmierowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Przeźmierowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przeźmierowie znajduje się sposobność oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP do pojazdów Jaguar z racji pracy warsztatu mechaniki samochodowej z Przeźmierowa. Standardowo przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych DPF, znanej marki Jaguar, trafia się inny defekt, czego dobrym przykładem jest: zepsuty wtryskiwacz. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkich warunkach pracy, a więc w wydechu, co sprawia, że następuje utrata właściwości urządzenia. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są uznane na całym świecie, ale borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Przeźmierowo należy do ośrodków, które dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Przeźmierowa, czemu koncern Jaguar dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych DPF. Oprócz rozrywek turystycznych pod Przeźmierowem zlokalizować można warsztaty, zajmujące się regeneracją katalizatorów SCR do aut Jaguar. Ażeby unikać komplikacji z użytkowaniem samochodu Jaguar, przydaje się co jakiś czas przepłukać filtr FAP, usługa jest dostępna u mechanika pod Przeźmierowa. Duża część aut w Przeźmierowie to auta z silnikiem CTDi wyposażone w filtr DPF, który dopomina się płukania. Serwis takich usług jak naprawa DPF oraz regeneracja katalizatorów dla pojazdów marki Jaguar, wyszukać można na stronie, oraz w pracowni warsztatu w Przeźmierowie. Odnajdź mechanika, którego specjalnością jest Jaguar w Przeźmierowie, przy użyciu wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Przeźmierowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Przeźmierowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Przeźmierowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Przeźmierowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Przeźmierowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Przeźmierowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Przeźmierowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Przeźmierowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Przeźmierowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Przeźmierowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Przeźmierowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Przeźmierowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przeźmierowo Rynkowa PRM01A 52.426140/16.786221 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer