Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Radków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Radkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Radków słynie z pracowni warsztatu trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych z symbolem Jaguar. Katalizatory SCR zmontowane są z ceramicznego wnętrza, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy firmę pod Radkowem. Jaguar to pojazdy, jakie są słynne na terenie całego kraju, jednakże borykają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych. Radków należy do centrów, jakie napotykają problem powiązany, z ilością smogu w powietrzu Radkowa, czemu znana firma Jaguar próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w bardzo trudnym środowisku pracy, czyli w wydechu, co sprawia, że następuje spadek właściwości podzespołu. Ażeby unikać przykrości podczas prowadzenia samochodu Jaguar, wypada co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Radkowa. Wiele pojazdów w Radkowie to auta z silnikiem dCi mające zamontowany filtr cząstek stałych, który dopomina się odnawiania elementów. Znanemu producentowi Jaguar nie powiodłoby się zdobycie niezbędnych do spełnienia maksymalnych wartości zawartości produkowanych cząstek stałych, bez montażu filtrów FAP. Lista cennika regenerowania filtrów cząstek stałych DPF marki Jaguar dla Radkowa ulokowaliśmy poniżej tego tekstu, można znaleźć w tym cenniku, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie usługi czyszczenia katalizatorów. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak również płukanie katalizatorów dla pojazdów Jaguar, wyszukać można w panelu po prawej, jak również w pracowni warsztatu w Radkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Radkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Radkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Radkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Radkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Radkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Radkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Radkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Radkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Radkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Radkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Radkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Radkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radków Leśna Szpitalna RDD01G 50.504089/16.398809 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer