Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Radziejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Radziejowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Radziejów znane jest z warsztatu zajmującego się odnawianiem elementów filtrów DPF do aut spod skrzydeł Jaguar. Niemało pojazdów osobowych w Radziejowie to pojazdy z silnikiem TDDI mające zamontowany DPF, który dopomina się płukania. Filtry DPF zbudowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym firmę pod Radziejowem. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem w Radziejowie odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. FAP-y operują w wyjątkowo brudnym środowisku, czyli w układzie wydechowym, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty parametrów części. Często podłożem uszkodzenia FAP-a, spod znaku Jaguar, trafia się inny mankament, jedną z możliwości jest: niewłaściwy stan wtryskiwaczy. Radziejów jest jednym z centrów, które biją na alarm związany, z dużą ilością cząstek stałych nad głowami mieszkańców Radziejowa, czemu firma Jaguar usiłuje, zapobiegać, dzięki obecności reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Częstą słabością, z którą biedzą się auta osobowe i ciężarowe wytwórcy Jaguar, zwykle, wykorzystujące silnik samozapłonowy, jest zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP. Przywrócenie wydolności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Radziejowie dla pojazdów Jaguar jest prawdopodobne, ponieważ regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Radziejowa. Cennik naprawy filtrów cząstek stałych FAP marki Jaguar dla Radziejowa umieszczono w dolnej części strony, da się odszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Radziejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Radziejowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Radziejowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Radziejowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Radziejowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Radziejowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Radziejowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Jaguar, usuwanie katalizatora SCR Jaguar w Radziejowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Radziejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Radziejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Radziejowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Radziejowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radziejów Kolonia Brzeska RDJ01G 52.632038/18.534990 Wyszukaj
Radziejów Nowe Osiedle Parkowa RDJ084 52.624901/18.523029 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer