Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Rajgród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Rajgrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rajgrodzie pojawiła się możliwość odnawiania elementów reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do aut osobowych i ciężarowych Jaguar z przyczyny bytności pracowni warsztatu z Rajgrodu. Prócz rozrywek dla wizytujących w Rajgrodzie odszukać można pracownie, zajmujące się czyszczeniem FAP do samochodów osobowych Jaguar. Katalizatory stworzone są ze skomplikowanego wkładu, oraz metalowego korpusu, z tego też powodu FAP-y wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, polecamy współpracę z Rajgrodem. Aby uchronić się przed dużą ilością trudności w pracy auta Jaguar, potrzeba od czasu do czasu przepłukać DPF, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Rajgrodu. Odzyskanie osiągów zawartości emitowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, wymaga niezawodnego filtra cząstek stałych FAP. Nierzadko słabością, z jaką męczą się pojazdy z symbolem Jaguar, w szczególności, mające silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy filtr cząstek stałych. Nierzadko sprawcą zapchanego katalizatora, znanej marki Jaguar, staje się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: uszkodzony układ zasilania silnika. Katalizatory funkcjonują w niewiarygodnie trudnym środowisku, a dokładnie w samochodowym wydechu, w wyniku czego następuje utrata właściwości urządzenia. Przywrócenie wydajności części wchodzących w skład filtrów FAP w Rajgrodzie dla pojazdów marki Jaguar jest bezproblemowe, bo nowa technologia regeneracji dotarła do Rajgrodu. Serwis takich usług jak naprawa DPF FAP i płukanie DPF FAP dla aut marki Jaguar, można znaleźć w panelu bocznym, i w laboratorium w Rajgrodzie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Rajgrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Rajgrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Rajgrodzie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Rajgrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Rajgrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Rajgrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Rajgrodzie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Rajgrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Rajgrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Rajgrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer