Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Raszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Raszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Raszynie pojawiła się szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Jaguar dzięki funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Raszyna. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Raszynie zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych Jaguar. Filtry DPF FAP składają się z ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zapychają się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Raszynie. Firmie Jaguar mogłoby nie powieść się wytworzenie potrzebnych górnych limitów produkcji spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Raszyn należy do centrów, jakie mają problem związany, z ilością produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu firma Jaguar dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Ażeby zabezpieczyć się od komplikacji przy prowadzeniu samochodu Jaguar, wypada niekiedy przepalać katalizator samochodowy, jest to możliwe w laboratorium warsztatu pod Raszyna. Filtry DPF FAP funkcjonują w wyjątkowo skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie w rurze wydechowej, w wyniku czego dochodzi do utraty parametrów części. Duża część pojazdów osobowych w Raszynie to pojazdy z silnikiem CTDi mające zamontowany FAP, który musi się oddawać do odnawiania. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych jak również płukanie FAP dla pojazdów producenta Jaguar, odszukać można w panelu bocznym, jak również w pracowni w Raszynie. Zrewaloryzowanie wydolności składowych filtrów cząstek stałych w Raszynie dla samochodów marki Jaguar jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Raszyna.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Raszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Raszynie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Raszynie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Raszynie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Raszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Raszynie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Raszynie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Raszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Raszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Raszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Raszynie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Raszynie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Raszyn Młynarska RAS01A 52.158611/20.927589 Wyszukaj
Raszyn Pruszkowska RAS02B 52.161301/20.914801 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer