Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Redło

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Redle

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Redło słynie z laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z naprawianiem filtrów cząstek stałych DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Jaguar. DPF-y chodzą w niewiarygodnie trudnym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku parametrów podzespołu. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, rekomendujemy zatem warsztat z Redła. Główną bolączką, z którą męczą się diesle spod znaku Jaguar, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą DPF. Samochody wytwórcy Jaguar cechują się bardzo dobrymi aparaturami w zakresie obniżania zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Redło należy do miast, jakie dotyka problem mający związek, z dużym odsetkiem wyemitowanych cząstek stałych w atmosferze miasta, czemu marka Jaguar próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Ażeby ustrzec się od trudności w użytkowaniu samochodu Jaguar, należy czasem przeczyścić filtr i katalizator, jest to udostępnione w laboratorium pod Redła. Jaguar to diesle, jakie są słynne na terenie całego świata, lecz zmagają się z bolączkami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR oraz płukanie DPF FAP dla samochodów producenta Jaguar, odszukać można po prawej stronie, oraz w laboratorium w Redle. Cennik mycia filtrów DPF/FAP dla Jaguar dla Redła wstawiliśmy w poniższej sekcji, trzeba przeglądnąć na tamtej liście, koszt za usługi czyszczenia katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Redle

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Redle 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Redle 320
Mycie katalizatora Jaguar w Redle 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Redle 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Redle 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Redle 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Redle 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Jaguar w Redle 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Redle

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Redle z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Redle wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Redło Redło 25B RDL01G 53.774689/15.966990 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer