Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Rejowiec Fabryczny

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rejowcu Fabrycznemu pojawiła się sposobność naprawy filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar z powodu obecności warsztatu mechaniki samochodowej z Rejowca Fabrycznego. Zwykle przyczyną zapchanego filtra cząstek stałych, spod skrzydeł Jaguar, jest inny problem, czego przykładem może być: niewłaściwy stan turbosprężarki. Zwykłą słabością, jaka dotyka auta znanej firmy Jaguar, przede wszystkim, posiadające silnik samozapłonowy, jest zapchany zanieczyszczeniami FAP. Samochody firmy Jaguar cechują się wzorcowymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie obniżania ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Rejowiec Fabryczny należy do miast, które mają problem w związku, z dużą zawartością procentową smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w przestrzeni powietrznej Rejowca Fabrycznego, czemu słynna marka Jaguar dąży aby, profilaktycznie przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Rejowcu Fabrycznemu odszukać można zakłady, trudniące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, które są popularne w całej Europie i nie tylko, mimo to zmagają się z trudnościami z filtrami FAP. Wiele samochodów w Rejowcu Fabrycznemu to pojazdy z silnikiem CDI posiadające filtr DPF, który musi się oddawać do naprawy. Ponieważ Jaguar, zupełnie jak inne pojazdy domaga się do właściwej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF warto wspomnieć, by w Rejowcu Fabrycznemu zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych. Zregenerowanie sprawności składowych filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Rejowcu Fabrycznemu dla pojazdów Jaguar jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem przybyła do Rejowca Fabrycznego.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Rejowcu Fabrycznemu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Rejowcu Fabrycznemu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rejowiec Fabryczny Morawinek Cementowa RFA01D 51.117531/23.245899 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer