Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Rogoźno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Rogoźnie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rogoźnie znajduje się opcja płukania filtrów cząstek stałych DPF do aut Jaguar dzięki działalności laboratorium z Rogoźna. Katalizatory SCR zbudowane są ze skomplikowanej ceramiki, i korpusu z metalu, co sprawia, że filtry DPF zapychają się i konieczna jest naprawa, zachwalamy tym samym warsztat z Rogoźna. Generowanie wartości emisji gazów wydechowych, dopuszczonych normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje niezawodnego filtra cząstek stałych. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Jaguar cieszą się nadzwyczajnymi możliwościami w zagadnieniu obniżenia ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Z reguły podłożem uszkodzenia filtra DPF, firmy Jaguar, zdarza się inne uszkodzenie, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Katalizatory pracują w wyjątkowo ciężkim środowisku pracy, to jest w wydechu, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Dobranie adekwatnego warsztatu mechaniki w Rogoźnie przodującego w samochodach osobowych Jaguar może być trudne, a także jest mozolne. Jaguar to samochody, które cieszą się renomą w całej Europie i nie tylko, jednak biedzą się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ponieważ Jaguar, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwego działania działających katalizatorów dlatego też polecamy w Rogoźnie przyjrzeć się jaki stan ma nasz katalizator SCR. Odnajdź warsztat, który zajmuje się Jaguar w Rogoźnie, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Rogoźnie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Rogoźnie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Rogoźnie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Rogoźnie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Rogoźnie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Rogoźnie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Rogoźnie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Rogoźnie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Jaguar w Rogoźnie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Rogoźnie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Rogoźnie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Rogoźnie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rogoźno Rogoźno-Wójtostwo Wojska Polskiego POP-ROG1 52.750359/16.977310 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer