Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Rotmanka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Rotmance

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Rotmance wystąpiła opcja odnawiania elementów katalizatorów samochodowych do pojazdów Jaguar z racji działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Rotmanki. Słynnej firmie Jaguar mogłoby nie powieść się wytworzenie spodziewanych górnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez zastosowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Generowanie górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie katalizatora samochodowego. Auta marki Jaguar mogą się pochwalić nieprzeciętnymi technologiami w dziedzinie ograniczenia emisji gazów wydechowych. Często powodem usterki FAP-a, z symbolem Jaguar, trafia się inne niedociągnięcie, dla przykładu: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. DPF-y składają się ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Rotmanki. Rotmanka należy do ośrodków, jakie mają problem mający związek, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu słynna marka Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Jaguar to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie są popularne na terenie całego kraju, lecz walczą z trudnościami z filtrami FAP. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP jak też płukanie FAP dla pojazdów producenta Jaguar, odszukać można na naszej stronie internetowej, jak też w warsztacie w Rotmance. Taryfikator usług oczyszczania filtrów DPF/FAP z Jaguar dla Rotmanki ulokowaliśmy w poniższej sekcji, da się porównać w tej tabeli, koszt za świadczone usługi regeneracji katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Rotmance

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Rotmance 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Rotmance 320
Mycie katalizatora Jaguar w Rotmance 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Rotmance 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Rotmance 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Rotmance 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Rotmance 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Rotmance 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Rotmance

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Rotmance z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Rotmance wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rotmanka Aleja marszałka Józefa Piłsudskiego ROT01N 54.269642/18.610060 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer