Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Sicienko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Sicienku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Sicienku znajduje się sposobność regenerowania filtrów cząstek stałych DPF do pojazdów Jaguar z racji bytności laboratorium z Sicienka. Sporo pojazdów w Sicienku to auta z silnikiem CDTi posiadający zainstalowany katalizator SCR, który dopomina się płukania. Osiągnięcie pułapów poziomu emisji zanieczyszczonych spalin, poprawnych według normy EURO 4, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Zazwyczaj przyczyną przytkanego filtra DPF, wytwórcy Jaguar, staje się inna wada, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Katalizatory SCR trudnią się pracą w bardzo zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku osiągów urządzenia. Słynnej marce Jaguar nie udało się wyprodukowanie koniecznych górnych limitów ilości emitowanych cząstek stałych, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Pojazdy znanego koncernu Jaguar wyróżniają się wybitnymi metodami w sprawie ograniczania poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin. Sicienko jest jednym z ośrodków, jakie mają problem powiązany, z zawartością emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Jaguar usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Świadczone usługi takie jak naprawa FAP oraz płukanie katalizatorów SCR dla samochodów marki Jaguar, można odszukać po prawej stronie, oraz w laboratorium warsztatu w Sicienku. Wyszukaj swój warsztat, który naprawia samochody marki Jaguar w Sicienku, dzięki wyszukiwarce na panelu po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Sicienku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Sicienku 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Sicienku 320
Mycie katalizatora Jaguar w Sicienku 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Sicienku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Sicienku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Sicienku 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Sicienku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Sicienku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Sicienku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Sicienku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Sicienku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sicienko Mrotecka SIC01N 53.208691/17.799770 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer