Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Skalmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Skalmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr FAP zmienia się w standardowe rozwiązanie w autach osobowych Jaguar z silnikiem wysokoprężnym, jednak część tą dotykają usterki, z czym poradzić może sobie mycie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Skalmierzycami. Katalizatory utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, przez co katalizatory samochodowe zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Skalmierzycami. Jaguar to osobówki, które cieszą się uznaniem na terenie całego kraju, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami DPF. Zdobycie wyników zawartości produkowanych gazów spalinowych, dozwolonych normą emisji spalin, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora. Diesle z symbolem Jaguar mogą się pochwalić wybitnymi narzędziami w sprawie obniżenia zawartości emitowanych gazów spalinowych. Często bolączką, z którą męczą się samochody ze stajni Jaguar, w szczególności, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zaczopowany FAP. Skalmierzyce jest jednym z ośrodków, które biją na alarm związany, z dużym procentem produkowanych przez auta zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu marka Jaguar próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Cały szereg aut w Skalmierzycach to samochody z silnikiem diesla posiadające wbudowany filtr FAP, który wymaga regenerowania. Wybierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Jaguar w Skalmierzycach, przy użyciu wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Gdyż Jaguar, zupełnie jak inne marki potrzebuje do poprawnego działania niezepsutych filtrów FAP zalecamy, żeby w Skalmierzycach zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Skalmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Skalmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Skalmierzycach 320
Mycie katalizatora Jaguar w Skalmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Skalmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Skalmierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Skalmierzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Skalmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Skalmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Skalmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Skalmierzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Skalmierzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skalmierzyce Podkoce Podkocka NSK01A 51.705311/17.987511 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer