Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Skórzewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Skórzewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych staje się standardowym rozwiązaniem w autach osobowych Jaguar z silnikiem diesla, jednakże element ten psuje się, czemu podołać może regeneracja filtrów FAP w laboratorium pod Skórzewem. Oprócz rozrywek turystycznych pod Skórzewem zlokalizować można laboratoria warsztatowe, zajmujące się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Jaguar. Jaguar to auta osobowe i ciężarowe, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, jednak stykają się z utrudnieniami z katalizatorami. Nierzadko usterką, z jaką biedzą się pojazdy wytwórcy Jaguar, zwykle, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą katalizator SCR. Wiele samochodów osobowych w Skórzewie to auta z silnikiem JTDM posiadający zainstalowany FAP, który potrzebuje mycia. Skórzewo jest jednym z ośrodków, które dotyka kłopot mający związek, z ilością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu marka Jaguar stara się, zapobiegać, dzięki wykorzystaniu katalizatorów. Zachowanie górnych limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, poprawnych według normy emisji spalin EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych. Nierzadko podłożem przytkanego filtra FAP, wytwórcy Jaguar, zdarza się inny mankament, np. Nieszczelne turbo. Z racji tego, że Jaguar, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do sprawnej pracy działających filtrów FAP dlatego też warto nadmienić, by w Skórzewie zadbać o FAP. Świadczone usługi takie jak naprawa DPF FAP oraz regeneracja katalizatorów SCR dla aut producenta Jaguar, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w laboratorium warsztatu w Skórzewie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Skórzewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Skórzewie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Skórzewie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Skórzewie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Skórzewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Skórzewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Skórzewie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Jaguar, usuwanie filtra cząstek stałych Jaguar w Skórzewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Skórzewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Skórzewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Skórzewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Skórzewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Skórzewo Poznańska SKW01N 52.390011/16.789330 Wyszukaj
Skórzewo Poznańska SKW02A 52.394691/16.801399 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer