Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Sławków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Sławkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Sławków odznacza się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się czyszczeniem filtrów i katalizatorów do samochodów osobowych i ciężarowych marki Jaguar. Ażeby zabezpieczyć się od trudności w pracy samochodu Jaguar, potrzeba okresami czyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Sławkowa. Standardową usterką, z jaką męczą się auta marki Jaguar, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik samozapłonowy, jest brudny od sadzy katalizator. Auta z logo Jaguar charakteryzują się wyjątkowymi narzędziami w sferze spadku poziomu produkcji gazów wydechowych. Filtry DPF FAP trudnią się pracą w wyjątkowo obciążonych warunkach , to jest za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że dochodzi do spadku możliwości podzespołu. Sławków należy do ośrodków, które biją na alarm mający związek, z zawartością tlenków azotu NOx w miejskiej atmosferze, czemu koncern Jaguar dąży aby, zapobiegać, korzystając z filtrów DPF/FAP. Uzyskanie pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, domaga się działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Znalezienie odpowiedniego zakładu mechaniki w Sławkowie przodującego w pojazdach Jaguar może być trudne, i jest pracochłonne. Dlatego że Jaguar, niczym inne samochody koniecznie wymaga do poprawnej pracy nieuszkodzonych filtrów DPF dlatego też polecamy w Sławkowie wziąć pod lupę filtr i katalizator. Usługi takie jak czyszczenie FAP a także płukanie katalizatorów samochodowych dla samochodów Jaguar, odszukać można na naszej stronie internetowej, a także w warsztacie w Sławkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Sławkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Sławkowie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Sławkowie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Sławkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Sławkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Sławkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Sławkowie 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Sławkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Jaguar w Sławkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Sławkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Sławkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Sławkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sławków Korzeniec Owocowa SLK01G 50.293270/19.367020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer