Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Ślesin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Ślesinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR staje się standardem w autach osobowych Jaguar z silnikiem diesla, ale element ten zużywa się, co rozwiązać może naprawa katalizatorów w laboratorium warsztatu pod Ślesinem. Mnóstwo pojazdów w Ślesinie to auta z silnikiem dCi posiadający zainstalowany filtr i katalizator, który potrzebuje regeneracji. Katalizatory operują w nadzwyczaj skomplikowanym środowisku pracy, a konkretnie w układzie wydechowym, co sprawia, że dochodzi do spadku możliwości części. Jaguar to osobówki, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, ale stykają się z trudnościami z katalizatorami. Samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Jaguar szczycą się bardzo dobrymi technologiami w zagadnieniu ograniczania zawartości emitowanych gazów spalinowych. Zwykle przyczyną uszkodzenia filtra cząstek stałych DPF, znanej marki Jaguar, staje się inny mankament, możliwą przyczyną jest: uszkodzone oringi wtryskiwaczy. Znanemu producentowi Jaguar nie powiodłoby się zdobycie koniecznych do spełnienia górnych osiągów produkcji gazów wydechowych, bez wykorzystania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. DPF-y zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowego korpusu, co sprawia, że FAP-y zaczopowują się sadzą i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Ślesinem. Zlokalizuj swój warsztat samochodowy, który specjalizuje się w Jaguar w Ślesinie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Usługi, między innymi naprawa DPF FAP jak też płukanie katalizatorów dla samochodów producenta Jaguar, można odszukać na stronie, jak też w warsztacie w Ślesinie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Ślesinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Ślesinie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Ślesinie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Ślesinie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Ślesinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Ślesinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Ślesinie 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Ślesinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Ślesinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Ślesinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Ślesinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Ślesinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ślesin Kliny Kleczewska POP-SLE2 52.370930/18.304560 Wyszukaj
Ślesin Kliny Kleczewska SLE307 52.371399/18.292879 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer