Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Stara Wieś

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Starej Wsi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Starej Wsi istnieje możliwość odnawiania filtrów FAP do pojazdów osobowych Jaguar z przyczyny pracy warsztatu samochodowego z Starej Wsi. Katalizatory samochodowe trudnią się pracą w bardzo brudnych warunkach pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, w wyniku czego następuje spadek parametrów urządzenia. Jaguar to diesle, które cieszą się renomą na całym świecie, jednak zmagają się z trudnościami z filtrami FAP. Stara Wieś jest jednym z centrów, które dotyka kłopot powiązany, z dużym odsetkiem emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze miasta, czemu słynna firma Jaguar dąży aby, przeciwdziałać, za pomocą obecności katalizatorów samochodowych. Oprócz niespodzianek dla przyjezdnych w Starej Wsi odnaleźć można laboratoria, zajmujące się płukaniem filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Jaguar. Główną słabością, z jaką biedzą się samochody osobowe i ciężarowe ze stajni Jaguar, szczególnie, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest brudny katalizator samochodowy. Filtry FAP utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że katalizatory zaczopowują się i potrzebują czyszczenia, zachwalamy tym samym pracownię w Starej Wsi. Wiele samochodów w Starej Wsi to samochody z silnikiem CRDi wyposażone w filtr FAP, który wymaga regeneracji. Odtworzenie efektywności części filtrów DPF/FAP w Starej Wsi dla pojazdów Jaguar jest łatwe, ponieważ technologia regeneracji wodnej zdołała przybyć do Starej Wsi. Wybierz warsztat, którego specjalnością jest Jaguar w Starej Wsi, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Starej Wsi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Starej Wsi 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Starej Wsi 320
Mycie katalizatora Jaguar w Starej Wsi 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Starej Wsi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Starej Wsi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Starej Wsi 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Starej Wsi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Starej Wsi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Starej Wsi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Starej Wsi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Starej Wsi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stara Wieś Fabryczna SWS01G 52.083359/21.357479 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer