Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Stare Miasto

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Starym Mieście

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach Jaguar z silnikiem napędzanym dieslem, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie FAP w warsztacie pod Starym Miastem. Aby ustrzec się od problemów przy prowadzeniu pojazdu Jaguar, trzeba czasami czyścić DPF, możliwość taka istnieje w warsztacie pod Starego Miasta. Jaguar to osobowe i ciężarowe diesle, które cieszą się sławą na terenie całego kraju, mimo to borykają się z bolączkami z katalizatorami. Osiągnięcie górnych limitów ilości emitowanych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych DPF. Niemało samochodów osobowych w Starym Mieście to samochody z silnikiem CiTD wyposażone w katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regenerowania. Stare Miasto jest jednym z miast, które mają kłopot związany, z dużym procentem emitowanych zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Starego Miasta, czemu producent Jaguar próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, z pomocą katalizatorów samochodowych. Klasyczną wadą, z którą biedzą się samochody firmy Jaguar, szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr cząstek stałych. Pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar znamionują się kapitalnymi mechanizmami pracy w zakresie zredukowania zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Usługi, między innymi czyszczenie FAP albo regeneracja FAP dla samochodów Jaguar, można odszukać w panelu bocznym naszej strony, albo w warsztatowym laboratorium w Starym Mieście. Wyszukaj swój zakład, który zajmuje się Jaguar w Starym Mieście, dzięki naszej wyszukiwarce w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Starym Mieście

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Starym Mieście 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Starym Mieście 320
Mycie katalizatora Jaguar w Starym Mieście 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Starym Mieście 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Starym Mieście 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Starym Mieście 1490
Wycinanie filtra FAP Jaguar, usuwanie filtra FAP Jaguar w Starym Mieście 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Jaguar w Starym Mieście 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Starym Mieście

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Starym Mieście z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Starym Mieście wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Miasto Główna SMT01A 52.181648/18.217859 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer