Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Stare Pole

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Starym Polu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stare Pole cieszy się sławą z powodu laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z przywracaniem sprawności filtrów DPF do aut z logo Jaguar. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem w Starym Polu odnaleźć można zakłady, zajmujące się naprawą DPF do pojazdów osobowych Jaguar. Na ogół przyczyną zdławionego filtra FAP, wytwórcy Jaguar, staje się inne niedociągnięcie, możliwą przyczyną jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Żeby uniknąć problemów z użytkowaniem samochodu Jaguar, potrzeba czasem przeczyścić filtr DPF, możliwość taka istnieje w laboratorium warsztatu pod Starego Pola. Jaguar to diesle, jakie są uznane na terenie całego świata, jednak walczą z utrudnieniami z filtrami DPF. Często bolączką, na jaką narażone są auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar, zazwyczaj, posiadające silnik diesla, jest zapchany FAP. Znanemu producentowi Jaguar niemożliwe byłoby zachowanie niezbędnych do spełnienia górnych pułapów zawartości produkowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Diesle spod znaku Jaguar mogą się poszczycić bezkonkurencyjnymi patentami w dziedzinie redukowania poziomu emisji spalin. Ponieważ Jaguar, zupełnie jak każda inna marka koniecznie potrzebuje do nienagannego działania sprawnych filtrów cząstek stałych FAP zalecamy, żeby w Starym Polu zwrócić uwagę jaki stan ma nasz FAP. Tabela cennika naprawy filtrów FAP z Jaguar dla Starego Pola wstawiliśmy poniżej tego tekstu, istnieje możliwość by wyszukać w tamtym cenniku, jaka jest cena za przeprowadzenie naprawy katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Starym Polu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Starym Polu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Starym Polu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Starym Polu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Starym Polu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Starym Polu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Starym Polu 1490
Wycinanie katalizatora Jaguar, usuwanie katalizatora Jaguar w Starym Polu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Starym Polu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Starym Polu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Starym Polu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Starym Polu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stare Pole Marynarki Wojennej STP01A 54.054668/19.199390 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer