Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Stary Sącz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Starym Sączu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardem w autach osobowych Jaguar z silnikiem napędzanym ropą, jednak komponent ten psuje się, z czym poradzić może sobie czyszczenie filtrów DPF w warsztatowym laboratorium pod Starym Sączem. Dobór odpowiedniego zakładu mechaniki w Starym Sączu wyspecjalizowanego w samochodach Jaguar może być trudne, oraz jest żmudne. Często źródłem usterki filtra cząstek stałych FAP/DPF, marki Jaguar, jest inny defekt, możliwą przyczyną jest: uszkodzona turbosprężarka. Stary Sącz należy do miast, które mają problem bezpośrednio związany, z dużym procentem produkowanych przez samochody zanieczyszczeń w miejskim powietrzu Starego Sącza, czemu znana marka Jaguar usiłuje, przeciwdziałać, za pomocą filtrów DPF. Auta osobowe i ciężarowe korporacji Jaguar wyróżniają się dobrymi rozwiązaniami technologicznymi w sprawie ograniczania zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin. Słynnemu producentowi Jaguar mogłoby nie powieść się wytworzenie koniecznych limitów produkcji cząstek stałych, bez montowania katalizatorów samochodowych. Jaguar to osobówki, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to borykają się z trudnościami z katalizatorami. Nierzadko wadą, z jaką biedzą się auta osobowe i ciężarowe znanego koncernu Jaguar, zwykle, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr DPF FAP. Gdyż Jaguar, niczym inne marki domaga się do nienagannego funkcjonowania kompletnych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami warto wspomnieć, by w Starym Sączu przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych DPF FAP. Taryfikator usług płukania filtrów DPF pochodzących z Jaguar dla Starego Sącza można znaleźć poniżej, trzeba sprawdzić w tamtej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Starym Sączu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Starym Sączu 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Starym Sączu 320
Mycie katalizatora Jaguar w Starym Sączu 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Starym Sączu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Starym Sączu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Starym Sączu 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Starym Sączu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Starym Sączu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Starym Sączu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer