Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Jaguar, Stęszew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Jaguar w Stęszewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Stęszew słynie z warsztatowego laboratorium trudniącego się regenerowaniem katalizatorów do pojazdów osobowych wytwórcy Jaguar. Stęszew jest jednym z centrów, które dotyka kłopot mający związek, z dużym odsetkiem smogu nad głowami mieszkańców Stęszewa, czemu słynny koncern Jaguar próbuje, zapobiegać, z pomocą reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami. Dobranie kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Stęszewie specjalizującego się w samochodach Jaguar może dostarczyć kłopotów, i jest pracochłonne. Standardowo powodem usterki FAP-a, firmy Jaguar, trafia się inny defekt, doskonałym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Klasyczną słabością, jaka dotyka auta osobowe i ciężarowe znanej firmy Jaguar, głównie, wykorzystujące silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr cząstek stałych DPF FAP. FAP-y funkcjonują w wyjątkowo zanieczyszczonym środowisku, a więc w rurze wydechowej, co sprawia, że po czasie dochodzi do utraty wyników części. Jaguar to pojazdy, jakie są uznane na terenie całego kraju, jednakże stykają się z kwestią z katalizatorami. Osobowe i ciężarowe diesle znanego koncernu Jaguar wyróżniają się wyjątkowymi sposobami w dziedzinie obniżania produkcji gazów wydechowych. Gdyż Jaguar, równorzędnie jak inne pojazdy potrzebuje do właściwego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów samochodowych dlatego też warto wspomnieć, by w Stęszewie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator. Wyszukaj mechanika, który zajmuje się Jaguar w Stęszewie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Jaguar w Stęszewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Jaguar w Stęszewie 320
Regeneracja filtra FAP Jaguar w Stęszewie 320
Mycie katalizatora Jaguar w Stęszewie 320
Płukanie katalizatora SCR Jaguar w Stęszewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Jaguar w Stęszewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Jaguar w Stęszewie 1490
Wycinanie filtra DPF Jaguar, usuwanie filtra DPF Jaguar w Stęszewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Jaguar w Stęszewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Jaguar w Stęszewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Modele samochodu Jaguar:

Wybierz punkt w Stęszewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Jaguar

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Jaguar w Stęszewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Stęszew Błonie STE01L 52.278130/16.688810 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer